افزایش ۲۵۰ درصدی سهمیه قیر روستاهای استان بوشهر

به گزارش وحدتیه نیوز،‌ مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی دشتستان با تبریک دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای مردم ایران منشاء خیر و برکت بوده و در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ارائه خدمات فراوانی به مردم بوده‌ایم. وی افزود:...

به گزارش وحدتیه نیوز،‌ مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی دشتستان با تبریک دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای مردم ایران منشاء خیر و برکت بوده و در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ارائه خدمات فراوانی به مردم بوده‌ایم.

وی افزود: توجه به روستاها و تلاش برای توسعه این مناطق از اولویت‌هایی است که دولت تدبیر و امید به آن توجه دارد و در استان بوشهر از تمامی منابع و ظرفیت‌های موجود در این راستا استفاده می‌کنیم.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: آسفالت معابر روستایی یکی از نیازهای مهم روستاهای استان بوشهر است و طی دو سال اخیر شاهد سیر شتابان اجرای طرح‌های آسفالت در معابر روستایی بوده‌ایم.

سالاری بیان داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته در سال جاری حجم قیر تخصیصی به آسفالت معابر روستایی استان بوشهر افزایش ۲.۵ برابری داشته است.

وی اضافه کرد: تقویت دهیاری‌ها از نظر ماشین‌آلات و تجهیزات عمرانی یکی از رویکردهایی است که در دو سال اخیر به آن اهتمام داشته‌ایم و این موضوع در آمادگی دهیاری‌ها برای انجام فعالیت‌های عمرانی در روستاها تاثیرگذار است.

استاندار بوشهر اذعان داشت: یکی از اولویت‌هایی که با جدیت به آن تمرکز داشته‌ایم، گازرسانی به مناطق شهری و روستاهای استان بوشهر است و طی دو سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در این حوزه صورت گرفته است.

سالاری عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری شاهد اتمام پروژه‌های گازرسانی در ۷۰ درصد مناطق روستایی و ۹۰ درصد شهرهای استان بوشهر خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فارس،‌ در این آئین دو زمین چمن مصنوعی در قالب طرح‌های امید در روستاهای شبانکاره و طرح گازرسانی به ۱۳ روستای دشتستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، طرح گازرسانی به این ۱۳ روستا با صرف اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال اجرا شده و در قالب اجرای این طرح شاهد ایجاد یک ایستگاه تقویت فشار و احداث ۸۵ کیلومتر خط توزیع بوده‌ایم.

 

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار