ایجاد فضای معنوی مناسب ویژه ماه مبارک رمضان در استان بوشهر

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح چهارشنبه در نشست بررسی برنامه‌های مناسبتی استان بوشهر ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: باید تلاش شود که برنامه‌های مناسبی برای ۱۴ و ۱۵ خرداد در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شود. وی به اهمیت بالای...

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح چهارشنبه در نشست بررسی برنامه‌های مناسبتی استان بوشهر ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: باید تلاش شود که برنامه‌های مناسبی برای ۱۴ و ۱۵ خرداد در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شود.

وی به اهمیت بالای قیام ۱۵خرداد اشاره کرد و با تاکید بر لزوم تشریح ابعاد مختلف این قیام، بیان کرد: حضرت امام (ره) با درایت خود انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و باید اندیشه های آن حضرت به خوبی در جامعه تبیین شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به برنامه‌های ماه مبارک رمضان اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که در ماه مبارک رمضان زمینه بستر مناسبی برای برای استفاده مطلوب همه اقشار از این فرصت طلایی فراهم شود.

وی با بیان اینکه ماه رمضان فرصت مناسبی برای انجام اعمال و تزکیه نفس است، گفت: باید با توسعه و ترویج معارف دینی بستر لازم در راستای گسترش برنامه های فرهنگی را ایجاد کنیم.

سروستانی افزود: فضای مطلوبی برای برگزاری ماه مبارک رمضان در سطح استان فراهم شده و امیدواریم با برگزاری جلسات تخصصی شورای تبلیغ، همایش طلایه داران تبلیغ، ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های دینی استان و همایش قرآنی ربیع القرآن شاهد برگزاری مطلوب آئین این ماه الهی در سطح استان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از جمله برنامه‌های ماه مبارک رمضان می‌توان به فضاسازی معنوی، توسعه فعالیت های قرآنی در مساجد، مراکز فرهنگی و موسسات قرآنی و مردمی اشاره کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، برگزاری جلسات محوری تفسیر قرآن کریم، ترتیل خوانی، محافل انس با قرآن، اعزام مبلغ در سراسر نقاط استان و نکوداشت مساجد را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار