بلندگوی هوشمند هارمن کاردن معرفی شد

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: چند ماهی می‌شود که شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که شرکت «هاردمن کاردن» (Harman Kardon) قصد یک بلندگوی هوشمند بسازد. گفته شده بود که این شرکت بلندگوی جدید خودش را با همکاری مایکروسافت می‌سازد و به همین دلیل به دستیار صوتی «کورتانا»...

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: چند ماهی می‌شود که شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که شرکت «هاردمن کاردن» (Harman Kardon) قصد یک بلندگوی هوشمند بسازد. گفته شده بود که این شرکت بلندگوی جدید خودش را با همکاری مایکروسافت می‌سازد و به همین دلیل به دستیار صوتی «کورتانا» (Cortana) هم مجهز شده است. امروز این بلندگو رسما معرفی شد. بلندگویی که Invoke نام دارد و به‌زودی می‌توانید آن را خریداری کنید.
 
بلندگوی هوشمند هارمن برای رقابت با Google Home و Amazon Echo ساخته شده است. این محصول صدای ۳۶۰ درجه تولید می‌کند و شکل آن هم مانند یک سیلندر است. البته Invoke از اسکایپ هم پشتیبانی می‌کند و می‌تواند تماس‌های صوتی این برنامه‌ها را هم دریافت کند.

براساس اطلاعات منتشر شده این بلندگو در مراسم Build شرکت مایکروسافت که چند وقت دیگر برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. البته هنوز تاریخ فروش این محصول مشخص نشده است.

برچسب ها

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار