بوشهر با محدودیت زمین برای اجرای برخی پروژه‌ها مواجه است

به گزارش وحدتیه نیوز ، مصطفی سالاری صبح سه‌شنبه در نشست با مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: بازنشستگان عمری را برای توسعه و پیشرفت جامعه تلاش  کرده‌اند و باید برای رفع مشکلات و تحقق مطالبات آنها تلاش شود. وی به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در زمینه‌های مختلف اشاره...

به گزارش وحدتیه نیوز ، مصطفی سالاری صبح سه‌شنبه در نشست با مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: بازنشستگان عمری را برای توسعه و پیشرفت جامعه تلاش  کرده‌اند و باید برای رفع مشکلات و تحقق مطالبات آنها تلاش شود.

وی به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: استان بوشهر قطب انرژی و اقتصاد کشور است و در عرصه گردشگری نیز ظرفیت های مهمی دارد.

استاندار بوشهر از کمبود زمین در مرکز استان به عنوان یک مشکل مهم نام برد و اضافه کرد: شهر ساحلی بوشهر با محدودیت زمین برای اجرای برخی پروژه‌ها مواجه است.

وی از مشارکت همه جانبه برای ایجاد خانه امید در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: ساخت خانه امید در مرکز استان بوشهر و برخی شهرستان‌ها امری مهم و ضروری است که می‌توان از ظرفیت پارک‌ها و همچنین دهکده گردشگری دریایی در این زمینه استفاده کرد.

سالاری با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ میلیارد تومان در دهکده گردشگری بوشهر سرمایه‌گذاری شده است، خاطرنشان کرد: ۵۰ میلیارد تومان دیگر نیز تا یک سال و نیم آینده توسط بخش خصوصی در این زمینه هزینه می‌شود.

وی از اجرای طرح‌های مختلف ورزشی، تفریحی و رفاهی در دهکده گردشگری بوشهر خبر داد و افزود: بزرگ‌ترین مجموعه ورزش‌های آبی کشور در دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار