بوشهر درایجاد زیرساخت های ورزشی در کشور پیشتاز است

به گزارش وحدتیه نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری، استاندار بوشهر، امروز(۲۵ بهمن)، در آیین افتتاح استخر سرپوشیده کوثر بوشهر افزود: در ۲ سال اخیر ۲۰۰ زمین مینی فوتبال دراین استان ساخته شده که تا پایان سال تعداد آنها به ۲۵۰ زمین می رسد....

به گزارش وحدتیه نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری، استاندار بوشهر، امروز(۲۵ بهمن)، در آیین افتتاح استخر سرپوشیده کوثر بوشهر افزود: در ۲ سال اخیر ۲۰۰ زمین مینی فوتبال دراین استان ساخته شده که تا پایان سال تعداد آنها به ۲۵۰ زمین می رسد.
وی با تاکید بر برنامه ریزی برای استفاده بهینه از فضای ورزشی استان بوشهر افزود: این امکانات ورزشی برای ایجاد فضای نشاط و شادابی در شهرها و روستاها احداث شده که باید برای استفاده بهینه از آنها برنامه ریزی شود.
سالاری بیان کرد: استخر کوثر بوشهر یکی از بزرگترین استخرهای کشور با استاندارد بین المللی است که ابعاد آن چهار برابر استخرهای موجود استان بوشهر است.
استاندار بوشهر افزود: با توجه به اینکه یکی از بزرگترین استخرهای سرپوشیده کشور در بوشهر راه اندازی شده تمرینات تیم ملی شنا ۲ هفته آینده در بوشهر برگزار می شود.
وی اظهار کرد: در دهه فجر امسال مجموعه تفریحی ورزشی بوشهر با امکانات ویژه شنا و تجهیزات لازم و استخر کوثر بوشهر افتتاح شده است.
استاندار بوشهر با بیان اینکه ساخت فضاهای ورزشی تنها بر عهده اداره کل ورزش و جوانان نیست گفت: در این ارتباط دهیاری ها، شهرداری ها و دیگر دستگاه های اجرایی در ساخت فضاهای ورزشی مشارکت می کنند که تحول شگرفی در تامین امکانات ورزشی در استان بوشهر ایجاد شده است.
سالاری با اشاره به اینکه روند ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر تسریع شده است تاکید کرد: وزیر ورزش و جوانان در تسریع ساخت این ورزشگاه مشارکت جدی داشتند که جای سپاس و قدردانی دارد.
وی از راه اندازی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر خبرداد و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده این ورزشگاه تا پایان سال مورد بهره برداری و در اختیار ورزشکاران استان بوشهر قرار می گیرد.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار