تصویب کلیات احداث سرای محله در بوشهر

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف مدیریت شهری که همان توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در محلات است، طرح پیشنهادی کمیسیون بانوان، سلامت و خانواده شورای شهر بوشهر برای راه‌اندازی سرای محلات به تصویب اعضای شورای شهر بوشهر...

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف مدیریت شهری که همان توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در محلات است، طرح پیشنهادی کمیسیون بانوان، سلامت و خانواده شورای شهر بوشهر برای راه‌اندازی سرای محلات به تصویب اعضای شورای شهر بوشهر رسید.

وی گفت: قرار است در این سراها به همه نیازهای شهروندان توجه شود، تا با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های محلی، زمینه مشارکت شهروندان در اداره شهر و محله پیش از پیش فراهم شود.

رئیس شورای شهر بوشهر تصریح کرد: افزایش اعتماد و ارتباط متقابل بین مدیریت شهری با ساکنین محلی، احیاء و برجسته‌سازی هویت و جایگاه محله‌ای و پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها و تحقق رویکرد محله‌محوری از مهم‌ترین اهداف این سراها است.

برزگر‌زاده بیان داشت: در نشست شورا مقرر شد اعتبار راه‌اندازی چند سرای محله در بودجه سال جاری و سال آینده شهرداری دیده شود تا به‌زودی شاهد راه‌اندازی سرای محلات شهر بوشهر باشیم.

 

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار