مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوزبا :

جناب آقای کاووس بهبهانی کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه +تصاویر

مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوز با جناب آقای کاووس بهبهانی کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه ۱- خودتان را معرفی نمایید ؟ بند کاووس بهبهانی  فرزند حسینعلی متولد سال ۱۳۵۶ شهر وحدتیه که تا پایان  تحصیلات متوسطه در شهر وحدتیه  بوده ام و تحصیلات دانشگاهی ام را در رشته...

مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوز با جناب آقای کاووس بهبهانی کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه

۱- خودتان را معرفی نمایید ؟

بند کاووس بهبهانی  فرزند حسینعلی متولد سال ۱۳۵۶ شهر وحدتیه که تا پایان  تحصیلات متوسطه در شهر وحدتیه  بوده ام و تحصیلات دانشگاهی ام را در رشته حسابداری و علوم قضایی در مقطع کارشناسی در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد و در حال حاضر دانشجوی مهندسی آی تی هستم. رزومه کاری:
۱-مهندس پلیس قرارگاه مقدم مهرساد
۲- حسابدار شرکت پایانه بار سیمان دشتستان
۳-کارشناس امور مالی اداره کل امور عشایر استان استان بوشهر
۴-معاون بازرگانی اتحادیه عشایری استان
۵-کارشناس و مسئول حقوقی اداره کل امور عشایری استان بوشهر
۶- عضو هیئت مدیره صندوق حمایت از  توسعه در بخش کشاورزی
۷-بازرس قانونی اتحادیه مرکزی تعاونیهای عشایری ایران
۸- مدیر عامل موسسه حقوقی سفیر عدالت صبا
۹-نماینده حقوقی شرکت صدرا
۲ -هدف و انگیزه شما برای حضور در این عرصه چیست؟
هدف و انگیزه بنده صرفاً خدمت به زادگاه می باشد با توجه به اینکه بنده حدود ۲۰ سال در چندین دستگاه دولتی تجربه کاری داشتم بر خود واجب دیدم که از تجربه و تخصص درجهت ارتقاء همه جانبه کلیه امورات شهری و غیره استفاده کنم.
۳ -چه مشکلات و معضلات در شهر مشاهده کردید که راغب شدید تا در استقامت کاندیدای شهر حضور پیدا کنید؟
مشکلات متعددی هستند ولی به اختصار خدمتتان عرض می‌کنم از آنجا که وظیفه شورا نظارت بر عملکرد شهرداری می باشد متاسفانه شورا نظاره‌گر مرکز شهری شهرداریها شدند مشکلات مالی و مشکلات حقوقی و سایر مشکلاتی که در سایر حوضه به آن خواهم  پرداخت.
۴ -اهم برنامه های شما برای عمران و توسعه وحدتیه چیست؟
بنده دارای یک برنامه پنج گانه هستند که اهم آن عبارت است از امور زیربنایی شهرسازی و حمل و نقل فرهنگی و آموزشی ٬ورزش و جوانان و بانوان٬ کشاورزی امنیتی و اجتماعی
۵ -چه ترکیبی برای همکاری بهتر در شورای پنجم مد نظر شماست؟
با توجه به حوادث اخیر در سطح کشور از قبیل پلاسکو و غیره به نظر بنده شورا را به سمت تخصصی شدن سوق می دهد و باید ترکیب شورا یک نفر مقدار ۱۱ نفر حقوقدان یک نفر مهندس عمران یک نفر حسابدار یک نفر مدیریت خدمات شهری و یک نفر فرهنگی باشد.
۶- دخیل کردن گرایشات سیاسی به عملکرد شورا کمک خواهد کرد یا نه؟
به نظر بنده در شهرهای کوچک هیچگونه کمکی به شورا نخواهد کرد به نظر بنده بعد اجتماعی شورا قالب تر اند تابعد سیاسی آنان ٬لذا ترجیح می‌دهم شورا را از سیاستزدگی مصون بداریم .
۷- اگر روزی به این نتیجه برسید که اهداف و برنامه‌های شما در شورای پنجم قابل اجرا نیست چه تصمیمی خواهید گرفت؟
چنانچه برنامه‌های بنده قابلیت عملیاتی شدن را نداشته باشد از حضور در شورا انصراف خواهم داد و جای خود را به دیگری که بتواند خدمات شایسته ای ارائه نماید میسپارم.
۸ -شوراها در قانون اساسی از منظر حقوقی چه جایگاهی دارند؟
شوراها در قانون اساسی کشورمان جایگاه ویژه ای دارند ولی متاسفانه تاکنون به معنی واقعی جایگاه اصلی شورا در جامعه خویش را پیدا نکرده است با توجه به اینکه اصل هفتم قانون اساسی و فصل هفتم به شورها اختصاص داده شده است ولی شورا به عنوان پارلمان دوم کشور نتوانسته جایگاه رفیعی که قانون برای شورا احصا کرده است را در بین مردم جا پیدا کند ومتاسفانه به‌صورت سرسری از آن می‌گذرند و در صورتی که شورا تنها نهادی است که بتواند از طریق شورای عالی استان را هم به مجلس و هم به دولت طرح ولایه ارسال نمایند و از این طریق نظر مردم در اداره امور شهر و کشور را اعمال گردد.
۹-تحلیل شما از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ چیست و این انتخابات را از نظر جای آنان تو موجود چگونه تامین می نماید؟
بنده هم به سهم خودم به عنوان یک ایرانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ شرکت خواهم کرد.
۱۰-سخن آخر؟
درخواست عاجزانه بنده از تمامی اقشار و آحاد جامعه این است که در روز ۲۹ اردیبهشت در پای صندوق های رای حاضر شوند و باحضور پرشورشان مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند و با یک انتخاب اصلح هم ریاست جمهوری و هم شورا نقش  بی بدیل خودشان را در تعیین سرنوشت و آینده کشورمان وشهرستان رقم بزنند.
.

برچسب ها

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار