دایره تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران تمام جهان است

به گزارش وحدتیه نیوز به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در مراسم محفل انس با قرآن و تجلیل از قاریان و خادمین قرآن کریم استان افزود: شناساندن معارف ارزشمند قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت موضوع مهمی است که باید به آن...

به گزارش وحدتیه نیوز به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در مراسم محفل انس با قرآن و تجلیل از قاریان و خادمین قرآن کریم استان افزود: شناساندن معارف ارزشمند قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت موضوع مهمی است که باید به آن اهتمام داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان این که دهه فجر یک اتفاق نورانی در جهان معاصر است ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) بر اساس سیره اجداد طیبین خویش نهضت اسلامی را آغاز کردند.

وی با بیان این که رهبری و مردم دو محور گران‌بهای انقلاب اسلامی هستند ادامه داد: حضرت امام (ره) به عنوان رهبری الهی نهضت خود را آغاز کرد و مردم هم لبیک گوی مقتدای خویش شدند و زمینه پیروزی انقلاب را فراهم کردند.

حجت الاسلام سروستانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر اساس تعالیم قرآن کریم و معارف و سیره ائمه اطهار (ع) بنا نهاده شد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با تکیه بر قدرت ذات احدیت بر همه قدرت های دنیا پیروز شد و در عرصه های مختلف علمی فن آوری نظامی فرهنگی اقتصادی و استقلال به عنوان یکی از مقتدرترین نظام های جهان معاصر به شمار می رود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاکید کرد: انقلاب اسلامی نه تنها در داخل کشور که در تمام نقاط کره زمین توانست تاثیرگذار باشد و مستضعفین عالم توانستند با تاسی از آن در برابر مستکبران ایستادگی کنند.

وی نقش مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف و آرمان های متعالی انقلاب اسلامی را نقشی راهبردی عنوان کرد و افزود: تدابیر هوشمندانه معظم له توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

حجت الاسلام سروستانی تصریح کرد: همه باید حول محور ولایت حرکت کنیم همان طور که شهدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم انقلاب اسلامی کردند امروز هم هر کسی و در هر جایگاهی باید خود را سرباز ولایت بداند و هرکسی که در برابر این دژ مستحکم قرار بگیرد باید بداند که راه او راه دشمن خواهد بود و مردم در برابر او خواهند ایستاد.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار