رزمی کاران وحدتیه ۹ طلای مسابقات بین اللملی ارمنستان را کسب کردند

به گزارش وحدتیه نیوز، سید نعمت الله موسوی روز شنبه در آیین استقبال از این ورزشکاران در شهر وحدتیه افزود: رزمی کاران شهر وحدتیه با کسب قهرمانی و ۹ مدال طلا افتخاری بسیار بزرگ برای خود و شهر قهرمان وحدتیه کسب کردند و مایه مباهات ماست. وی اضافه کرد:...

به گزارش وحدتیه نیوز، سید نعمت الله موسوی روز شنبه در آیین استقبال از این ورزشکاران در شهر وحدتیه افزود: رزمی کاران شهر وحدتیه با کسب قهرمانی و ۹ مدال طلا افتخاری بسیار بزرگ برای خود و شهر قهرمان وحدتیه کسب کردند و مایه مباهات ماست.
وی اضافه کرد: این مسابقات بین ۶ کشور ایران، ارمنستان، روسیه، پرتقال، اوکراین و گرجستان برگزار شد که در نهایت رزمی کاران دشتستانی در رده سنی نونهالان در رشته نینجوتسو هنرهای رزمی به عنوان نماینده استان بوشهر و عضو تیم ملی کشورمان موفق به کسب قهرمانی شدند.
وی اضافه کرد: با کسب این قهرمانی این رزمی کاران به مسابقات جهانی اوکراین که در آبان ماه امسال برگزار خواهد شد، راه یافتند.
وی خواستار حمایت بیشتر مسئولان ورزش و نهادهای دولتی از ورزشکاران شد.
مسئول بسیج ورزشکاران دشتستان گفت: وجود چنین جوانان رزمی کار در دشتستان و شهر وحدتیه افتخاری برای ماست.
علی فروغی افزود: این جوانان نماد یک ورزشکار اسلامی هستند و باید از آنها تقدیر کرد.
وی بیان کرد: اهدای مدال قهرمانی این رزمی کاران به خانواده شهید مدافع حرم در استان بوشهر و همچنین حرم و بارگاه امام حسین (ع) خود نمونه ای از محبت و عشق رزمی کاران ما به جامعه اهل بیت و شهدا است.
خبرنگار: سیده حلیمه حسینی

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار