مدیرکل هواشناسی استان بوشهر:

رطوبت هوا در بوشهر به ۱۰۰ درصد رسید

وحدتیه نیوز به نقل از ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت هوا در شهرهای بوشهر و عسلویه در امروز و روزگذشته به ۱۰۰ درصد رسید و باعث تشکیل پدیده مه صبحگاهی در برخی نقاط این استان شد. نادر شفیع خدایی افزود: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی در...

وحدتیه نیوز به نقل از ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت هوا در شهرهای بوشهر و عسلویه در امروز و روزگذشته به ۱۰۰ درصد رسید و باعث تشکیل پدیده مه صبحگاهی در برخی نقاط این استان شد.
نادر شفیع خدایی افزود: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی در ۲۴ساعت آینده برای دومین روز متوالی برخی از نقاط این استان پدیده مه صبحگاهی، گرما و شرجی بالای هوا پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی و افزایش ابر پیش بینی می شود.
شفیع خدایی بیان کرد: همچنین بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا در مدت یاد شده است.
وی بیان کرد: در این مدت جهت وزش باد متغیر بطور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که گاهی تا ۳۲کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
وی افزود: در مدت یاد شده ارتفاع موج در خلیج فارس نیز ۳۰ تا ۶۰ پیش بینی شده که گاهی تا ۹۰ سانتی متر افزایش می یابد.
شفیع خدایی ادامه داد: فردا زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۴۸ بامداد، مد اول ۰۸:۲۳ جزر دوم ۰۰: ۱۶ و مد دوم دریا ۲۲:۱۸ خواهد بود.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرهای برازجان، خورموج و اهرم با ۵۰ درجه سانتیگراد و عسلویه با ۲۶ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.
شفیع خدایی اضافه کرد: در این مدت شهرهای عسلویه با ۱۰۰ و برازجان با ۵ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان رطوبت هوا را تجربه کردند.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر افزود: میزان رطوبت هوا در بوشهر نیز صبح امروز به ۱۰۰ درصد رسید.

وی یادآور شد: هم اکنون دمای هوا در بوشهر ۳۸ درجه سانتیگراد و میزان رطوبت هوا نیز ۴۵ درصد است.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار