مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوزبا :

سرکار خانم نرگس محمدیان کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه +عکس

مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوز با سرکار خانم نرگس محمدیان کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه ۱- خودتان را معرفی نمایید ؟ اینجانب نرگس محمدیان فرزند عباس ٬دبیر دبیرستان فاطمه زهرا وحدتیه هستم و دانشجوی سال دوم رشته حقوق ٬متاهل هستم ٬دارای دو فرزند آرمان و فاطمه مزارعی ۱۷...

مصاحبه اختصاصی وحدتیه نیوز با سرکار خانم نرگس محمدیان کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وحدتیه

۱- خودتان را معرفی نمایید ؟

اینجانب نرگس محمدیان فرزند عباس ٬دبیر دبیرستان فاطمه زهرا وحدتیه هستم و دانشجوی سال دوم رشته حقوق ٬متاهل هستم ٬دارای دو فرزند آرمان و فاطمه مزارعی ۱۷ و ۱۵ ساله

۲ -هدف و انگیزه شما برای حضور در این عرصه چیست؟
هدف من خدمت به همشهریان است مخصوصا به جامعه زنان که فکر می کنم نگاه مردانه وجود دارد و من به نمایندگی از بانوان این توانایی را در خودم دیدم که بتوانم صدای زنان شهرم باشم و بتوانم قدمی در راه پیشرفت فرهنگ بانوان و کمکی به جامعه بانوان داشته باشم.
۳ -چه مشکلات و معضلات در شهر مشاهده کردید که راغب شدید تا در استقامت کاندیدای شهر حضور پیدا کنید؟
مشکلاتی مانند نبودن بخشداری و اداراتی مانند فنی و حرفه ای و…. و برای زنان که واقعاً مشکلات زیاد است مثلاً در مورد کمبودهایی که در بهداری و بهداشت و درمان وجود دارد ویا در زمینه ی ورزش بانوان که کاری صورت نگرفته است.
۴ -اهم برنامه های شما برای عمران و توسعه وحدتیه چیست؟
اهم برنامه من گرفتن بخشداری و به تبع آن اداراتی مانند فنی و حرفه ای ٬ دادگاه و غیر ه است و در بخش زنان ایجاد کانون بانوان و برگزاری کلاسهای آموزشی و مشاوره ای در زمینه بانوان و ایجاد پارک بانوان و تجهیز بهداشت و درمان وحدتیه است .
۵ -چه ترکیبی برای همکاری بهتر در شورای پنجم مد نظر شماست؟
صداقت ٬ تعهد به کار ٬ توانایی انجام کار و به دنبال مسایٔل فرعی مانند دودستگی نرفتن است.
۶- دخیل کردن گرایشات سیاسی به عملکرد شورا کمک خواهد کرد یا نه؟
فکر می کنم کمک چندانی نکند  ٬هر کسی که توانایی انجام کار را دارد و درد مردم را احساس می کند و تلاش و پیگیری لازم را در انجام کارها دارد و مسئولیت‌پذیر باشدمیتواند شورای خوبی باشد با هر گرایشی که باشد.
۷- اگر روزی به این نتیجه برسید که اهداف و برنامه‌های شما در شورای پنجم قابل اجرا نیست چه تصمیمی خواهید گرفت؟
شاید آن برنامه‌های مد نظرم را نتوانم انجام دهم ولی همه تلاشم را می کنم که با توجه به اولویت بندی اهداف مردم و بودجه در نظر گرفته شده بهترین ها برای نفع مردم انجام شود.
۸ -شوراها در قانون اساسی از منظر حقوقی چه جایگاهی دارند؟
شوراها در راستای عدم تمرکز اداری به منظور انجام بهتر کارها توسط افراد محلی است و جانشین دولت و استاندار در شهرهای کوچک است و کمک به تصمیم بهتر در شهرها و روستاها است.
۹-تحلیل شما از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ چیست و این انتخابات را از نظر جای آنان تو موجود چگونه تامین می نماید؟
من که تحلیلگر سیاسی نیستم ولی فکر می کنم انتخابات پرشور و هیجانی برگزار شود انشالله فردی اصلح انتخاب شود و کسی انتخاب شود که درد مردم را داشته باشد و برای سربلندی کشورمان در سطح جهان منطقه در زمینه های گوناگون گامی بردارد و بدرخشیم.
۱۰-سخن آخر؟
ای کاش انتخابات سالم و به دور از تعصب بود.
ای کاش مردم فکر میکردند به قومی و خویشی می‌اندیشند .
ای کاش لازم نبود به گفتی به من رای دهید.
ای کاش این گردهمایی و این جلسات محلی برای رای گرفتن ٬بعد از انتخابات هم ادامه پیدا کند و نظر مردم برای شوراها ارزشمند باشد.
من وحدتیه را دوست دارم و با تمام توانم برای سربلندی آن می کوشم خود را متعلق به تمام قسمت‌های وحدتیه می دانم نه به محلی خاص امیدوارم مردم آگاهانه انتخاب کنند .
با تشکر از آقای باقرزاده بزرگوار

برچسب ها

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار