شورای شهر بوشهر از ۲۰ بسیجی پیشکسوت این شهر تجلیل کرد

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده روزدوشنبه دراین آیین افزود: عزت، سربلندی و امنیت کشور امروز مدیون بسیجیانی است که همواره درعرصه های مختلفی چون نظامی، علمی و فرهنگی پرچمدار دفاع اقتدار کشور هستند. وی با اشاره به دفاع جانانه بسیجیان از انقلاب و نظام اضافه کرد: با حفظ...

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده روزدوشنبه دراین آیین افزود: عزت، سربلندی و امنیت کشور امروز مدیون بسیجیانی است که همواره درعرصه های مختلفی چون نظامی، علمی و فرهنگی پرچمدار دفاع اقتدار کشور هستند.
وی با اشاره به دفاع جانانه بسیجیان از انقلاب و نظام اضافه کرد: با حفظ حراست از تفکر بسیجی باید زمینه انتقال تجربه پیشکسوتان این عرصه به نسل های کنونی فراهم شود.
برزگرزاده تشکیل بسیج به فرمان امام راحل (ره) را یک فکر الهی و تدبیر پیامبرگونه دانست و ادامه داد: بسیج مختص به یک زمان و مکان نیست و برای همه عرصه ها کشور نیازمند اینگونه تفکر است.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: بسیج به عنوان شجره طیبه با انفاس قدسی بنیانگذار انقلاب شکل گرفته و در شرایط مختلف توانسته از دین و آیین انقلاب اسلامی دفاع کنند.
وی گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک کشور از دست نرفت که این مهم مرهون اندیشه و رشادت های بسیجیان است.
برزگرزاده اظهارکرد: بسیج محصول یک اندیشه انقلابی و آرمانی است که با گذشت سال ها از تشکیل آن هنوز برای کشور دستاوردهای مهمی دارد.

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار