عدالت اجتماعی در گرو توزیع عادلانه رفاه است

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده دوشنبه شب در نشست هم اندیشی شورایاران محلات شهر بوشهرافزود: استفاده از ظرفیت شورایان نقشی اساسی درتحقق عدالت و رفاه اجتماعی تحقق دارد و آنها بازوان شوراها برای حل سریع تر مشکلات شهروندان هستند. وی اضافه کرد: برخی از شورایاران بطور مستقیم با...

به گزارش وحدتیه نیوز، عبدالخالق برزگرزاده دوشنبه شب در نشست هم اندیشی شورایاران محلات شهر بوشهرافزود: استفاده از ظرفیت شورایان نقشی اساسی درتحقق عدالت و رفاه اجتماعی تحقق دارد و آنها بازوان شوراها برای حل سریع تر مشکلات شهروندان هستند.
وی اضافه کرد: برخی از شورایاران بطور مستقیم با دستگاه های ارتباطی وارد تعامل شده تا مشکلات محلات خود را حل کنند که چنین رویکرد حائز اهمیتی قابل تقدیر است.
برزگرزاده در بخش دیگری از صحبت های خود با تقدیر از شوراها و شهرداران ادوار گذشته شهر بوشهر افزود: در مدت نزدیک به یکسال گذشته شهردار بوشهر با تلاش های خوبی که داشته پروژه های پیشنهادی شورا و تعریف شده در بودجه را به نحوبسیار مطلوبی اجرا کرده است.
وی یادآور شد: در سال گذشته درآمد تملک دارایی شهرداری بوشهر ۲۷ میلیارد ریال بود که از این میزان تنها ۸۰ میلیارد آن پرداخت شد.
برزگرزاده گفت: امید است شهروندان بوشهری در امر ساخت و ساز وارد شده و به سرمایه گذاری در سطح شهر رونق ببخشند تا در پایان سال شرایط بهتری برای شهرداری رقم بخورد.
وی تاکید کرد: فضای سرمایه گذاری در شهر بوشهر فراهم است و فرماندار بوشهر نیز قول مساعد برای تحقق این مهم داده است.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: استان بوشهر با ظرفیت های فراوان در زمینه های گردشگری دریایی، صنعتی و خرید دارد که از این ظرفیت ها باید برای معرفی بوشهر به سطح کشور استفاده شود.
برزگرزاده در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: امید است سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر نیز با تعامل مناسب با دستگاه های ذیربط زمینه استفاده هر چه بهتر خانواده از تعطیلات تابستان فرارو را فراهم کند.
رئیس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید با تدابیر لازم شورایان به جایگاه واقعی خود برسند و رسالت اصلی استفاده از تجربه و تخصص شهروندان در اداره امور شهری را به سرانجام رسانند.
اصغر گورکی بیان کرد: شورای اسلامی شهر بوشهر متناسب با خواسته های شورایاران قول مساعد برای حل مشکلات شهروندان را خواهد داد و در این زمینه شورایاران باید تا حصول نتیجه پیگیر باشند.
وی یادآور شد: شورای اسلامی شهر بوشهر در نظر دارد هر هفته در یکی از مساجد شهر حاضر و همراه با شورایاران مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دهند.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار