مشخصات شاسی ‌بلند لامبورگینی اعلام شد

وب سایت کلیک: استفانو دومنیکال (رئیس کمپانی لامبورگینی) مشخصات نیروی محرکه‌ی شاسی ‌بلند لامبورگینی اوروس را اعلام کرد. دومنیکالی گفت: لامبورگینی اوروس ۲۰۱۸ دارای پیشرانه‌ی ۸ سیلندر توربو با قدرت ۶۵۰ اسب بخار خواهد بود و مدل پلاگین هیبریدی آن نیز یک سال بعد از عرضه‌ی رسمی، رونمایی می‌گردد....

وب سایت کلیک: استفانو دومنیکال (رئیس کمپانی لامبورگینی) مشخصات نیروی محرکه‌ی شاسی ‌بلند لامبورگینی اوروس را اعلام کرد. دومنیکالی گفت: لامبورگینی اوروس ۲۰۱۸ دارای پیشرانه‌ی ۸ سیلندر توربو با قدرت ۶۵۰ اسب بخار خواهد بود و مدل پلاگین هیبریدی آن نیز یک سال بعد از عرضه‌ی رسمی، رونمایی می‌گردد.
 

این کمپانی در سال ۲۰۱۸ هزار دستگاه اوروس را خواهد ساخت و از سال ۲۰۱۹ نیز قصد دارد سالانه ۳۵۰۰ دستگاه از این شاسی‌ بلند را عرضه کند. دومنیکالی در ادامه افزود چنانچه تقاضا برای اوروس بیشتر باشد، سرعت تولید این خودرو را نیز افزایش خواهیم داد. به احتمال زیاد اوروس تا پایان سال جاری میلادی در کارخانه‌ی لامبورگینی واقع در سنت آگاتا رونمایی می‌گردد. اوروس جدید، اوراکان و آونتادور در همین مکان ساخته خواهند شد.

این شاسی بلند بر پایه‌ی همان پلتفرم شاسی بلندهای بزرگ گروه فولکس‌ واگن نظیر آئودی Q7، بنتلی بنتایگا و نسل بعدی پورشه کاین ساخته خواهد شد. انتظار می‌رود فروش اوروس از سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ در اروپا آغاز شود و در سه ماه سوم همان سال نیز به دست خریداران امریکایی برسد.
 
 
 

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار