معاون استاندار بوشهر:

مشکلات ایثارگران استان رفع شود

به گزارش وحدتیه نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمد حسن باستی در نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدا که با دستور کار تامین مسکن ایثارگران برگزار شد با تاکید بر حل و فصل ایرادات مربوط به تامین مسکن ایثارگران استان بوشهر اظهار داشت: تامین مسکن ایثارگران بر...

به گزارش وحدتیه نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمد حسن باستی در نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدا که با دستور کار تامین مسکن ایثارگران برگزار شد با تاکید بر حل و فصل ایرادات مربوط به تامین مسکن ایثارگران استان بوشهر اظهار داشت: تامین مسکن ایثارگران بر اساس قانون تکلیفی است که بر دوش ماست و خارج از چارچوب قانون هم کاری نمی‌کنیم.

وی بیان کرد: در جایی که قانون صراحت دارد و راهکار ارائه شده باید در همین چارچوب قانون، عمل کنیم و مشکلات مربوط به تامین مسکن ایثارگران حل شود.

باستی در ارتباط با مشکلات تامین مسکن ایثارگران در شهرستان بوشهر تصریح کرد: اراضی مورد نظر که قرار است به ایثارگران واگذار شود تفکیک شده و با همکاری شرکت عمران و توسعه عالی شهر، مشکلات متقاضیان شهر بوشهر حل شود.

معاون استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: در مورد سایر متقاضیان ایثارگر که متقاضی زمین هستند هم اداره کل راه و شهرسازی بر اساس تفاهم‌نامه‌های صورت گرفته سازمان ملی زمین و مسکن با نگاه مثبت  مشکلات را حل کند.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار