وضعیت ساختمان‌های نیمه‌کاره در شهر بوشهر مشخص شود

به گزارش وحدتیه نیوز، مهرزاد آسایش ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر افزود: ما در سطح شهر با تعدادی بناهای نیمه‌کاره و ساختمان‌های رهاشده مواجه هستیم که سیما و منظر شهری را دچار مشکل کرده‌اند. وی ادامه داد: اگر از خیابان امام خمینی روبه روی سازمان انتقال خون تا...

به گزارش وحدتیه نیوز، مهرزاد آسایش ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر افزود: ما در سطح شهر با تعدادی بناهای نیمه‌کاره و ساختمان‌های رهاشده مواجه هستیم که سیما و منظر شهری را دچار مشکل کرده‌اند.

وی ادامه داد: اگر از خیابان امام خمینی روبه روی سازمان انتقال خون تا ساختمان شورا یک بررسی کنیم  با چهار ساختمان دولتی مواجه هستیم که رهاشده و سیما و منظر خیابان اصلی شهر را مخدوش کرده‌اند.

نایب رئیس شورای شهر بوشهر تصریح کرد: ساختمان  بانک ملت روبه روی انتقال خون، ساختمان نیمه‌کاره سازمان مسکن و شهرسازی، ساختمان شرکت گاز و بیمارستان فاطمه زهرا از ساختمان‌هایی هستند که مدت‌ها است بلاتکلیف رهاشده‌اند و مشخص نیست چه زمانی قرار است به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود.

آسایش تصریح کرد: ضرورت دارد ضمن جلوگیری از شیوع اپیدمی پرمخاطره سازه‌های نیمه‌کاره در شهر، نسبت به مدیریت وضع موجود و کاهش اثرات زیان‌بار زیست‌محیطی، اقتصادی، اجتماعی و حتی جانی شهروندان گام مؤثری برداشت.

یک عضو شورای شهر بوشهر خواستار نظارت دقیق‌تر ناظرین شهرداری بر پیمانکاران شد.

زهرا رضایی اظهار داشت: ارزش طراحی یک پروژه شهری به دو شاخصه نیاز مردم و اجرای سریع و ایمن و اصولی آن در حداقل زمان ممکن است و وقتی زمان اجرای یک پروژه به درازا کشیده می‌شود، عملاً تأثیرات مثبت اجرای یک پروژه تقلیل پیدا می‌کند و اهمیت دارد که ناظرین شهرداری در بر اجرای دقیق و سریع‌تر پروژه‌ها نظارت ویژه‌ای داشته باشد.

رضایی گفت: برخی از معابر و پارک‌های سطح شهر از روشنایی کافی برخوردار نیستند لذا درخواست دارم به این وضعیت رسیدگی شود

وی در پایان از درخواست مدیران برخی مدارس جهت نصب سطل‌های تفکیک زباله در مدارس و آموزش دانش‌آموزان جهت تفکیک زباله و رسیدگی به وضعیت آب‌گرفتی خیابان منتهی به جمعه‌بازار در زمان بارندگی شد.

 

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار