وضعیت متکدیان در شهر بوشهر نگران‌کننده است

به گزارش وحدتیه نیوز، مهرزاد آسایش صبح امروز در نشست شورای شهر بوشهر اظهار داشت: وضعیت متکدیان در سطح شهر برای شهروندان نگران‌کننده شده و مراجعات مکرر شهروندان را مبنی برافزایش شمار متکدیان مخصوصاً در چهارراه‌ها  شاهدیم و می‌طلبد تا شهرداری و سایر دستگاه‌های متولی نسبت به ساماندهی و جمع‌آوری...

به گزارش وحدتیه نیوز، مهرزاد آسایش صبح امروز در نشست شورای شهر بوشهر اظهار داشت: وضعیت متکدیان در سطح شهر برای شهروندان نگران‌کننده شده و مراجعات مکرر شهروندان را مبنی برافزایش شمار متکدیان مخصوصاً در چهارراه‌ها  شاهدیم و می‌طلبد تا شهرداری و سایر دستگاه‌های متولی نسبت به ساماندهی و جمع‌آوری آن‌ها اقدام فوری کند.

وی در ادامه : فراگیری آموزش‌های همگانی در معرفی تکدی‌گری به‌عنوان یک ناهنجاری اجتماعی باید سرلوحه فعالیت‌ها باشد و بر این اساس نقش رسانه‌ها بسیار حائز اهمیت است.

آسایش تصریح کرد: هر پروژه شهرداری که کلنگ‌زنی و بهره‌برداری می‌شود ذینفعان اصلی آن شهروندان شهر هستند که با پول عوارض و مالیاتی که پرداخت می‌کنند این پروژه‌ها انجام می‌شود و هر چه نگهداری از پروژه‌ها توسط خود مردم فراگیرتر باشد رفتار شهروندان به هنجارتر و  منطقی‌تر خواهد شد.

وضعیت کوچه‌های سطح شهر مناسب نیست

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر نیز در این نشست از وضعیت کوچه‌های شهر انتقاد کرد و گفت: در خیابان‌های اصلی تلاش‌های بسیار خوبی شده است اما وقتی به محلات و کوچه‌های سطح شهر می‌رویم کوچه‌ها وضعیت بسیار نامناسبی دارند و شاید در بدترین روستاهای ما نیز این وضعیت نباشد.

وی افزود: اگر به‌صورت نمونه یک سر به کوچه‌های محلات جبری، صلح آباد و پشت استادیوم کارگران بزنید این مناطق ازلحاظ نظافت و آسفالت در وضعیت بسیار نامناسبی به سر می‌برند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر ادامه داد: ۱۶سال است می‌گویم  که در زمینهٔ تعمیر و نگهداری در شهرداری خوب عمل نمی‌کنیم به‌طور مثال بعد از پایان کارهای ساختمانی یا حفاری توسط دستگاه‌های خدماتی نخاله و ضایعات باقیمانده نیز جمع‌آوری نمی‌شود و این امر علاوه بر مشکلات زیست‌محیطی آمد و شد در محلات را نیز با مشکل مواجه کرده است.

اسدی افزود: سال آینده باید نهضت آسفالت بهسازی کوچه‌های محلات شهر بوشهر داشته باشیم.

 

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماSorry. No data so far.

تازه ترین اخبار